www.zajazdbanderoza.pl
Waluty:
sukienki damskie,botki damskie,obuwie damskie online,odzież damska online,sklep internetowy
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Z przyjemnością wysyłamy prawie wszędzie na świecie dzięki usłudze Express Mail Service (EMS), DHL i innym opcjom wysyłki. Aby odkupić naszych klientów, wszystkie Towary są szybką dostawą. Paczka zostanie wysłana w ciągu 12 godzin od potwierdzenia zamówienia. Numer śledzenia i adresy URL zostaną wysłane na adres e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest ważny podczas rejestracji. Zazwyczaj dostawa po dostarczeniu paczki zajmuje 4-5 dni roboczych.

UWAGA: czas dostawy jest szacowany na podstawie dni roboczych, weekendów i świąt. Sklep z materiałami nie może być odpowiedzialny za opóźnione zamówienia realizowane przez organy celne. Również każdy podatek importowy lub cło naliczane na opakowaniu jest obowiązkiem odbiorcy.

Polityka zwrotów

Wszystkie zamówione przedmioty są wybranymi tutaj przedmiotami. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Jeśli zwracasz właściwe produkty do zwrotu: wszystkie zwrócone produkty podlegają bezpłatnej opłacie za uzupełnienie zapasów. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi.
Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za utracone przesyłki.

Wszystkie zwrócone towary należy przesłać na adres wysyłki, który wyślemy do Ciebie e-mailem po otrzymaniu kontaktu z nami!

Zasady wymiany -

Przyjmujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Skontaktuj się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia, a jeden z naszych członków zespołu Ci pomoże. Skontaktuj się z nami! Jeśli chcesz wymienić produkty na inny styl, musisz zwrócić produkty w celu uzyskania zwrotu (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie na preferowany styl.

Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki przesyłek, ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłki z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Anuluj zamówienie

Anulowanie zamówienia należy złożyć przed wysłaniem zamówienia. Ponieważ przetwarzamy wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12-24 godzin od złożenia zamówienia, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Mam nadzieję, że rozumiesz w tym kluczowym punkcie.

Żądania anulowania po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszą Polityką zwrotów. Zgodnie z naszymi zasadami anulowania, jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, odejmiemy od Twojej płatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, napisz do nas.

Powrót